Terviseameti viimase COVID-19 nädala epiidülevaate kohaselt suri möödunud nädalal Eestis üle pika aja COVIDi tõttu hospitaliseeritud inimene.
Möödunud nädalal suri Eestis üle pika aja COVIDi tõttu hospitaliseeritu
  • Möödunud nädalal suri Eestis üle pika aja COVIDi tõttu hospitaliseeritu
  • Foto: Shutterstock
Ameti esindaja lahkunu vanuse või võimalike kaasuvate haiguste kohta infot jagada ei osanud, kuna selliste andmete kogumine lõpetati eriolukorra lõppedes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele