• 29.12.23, 07:24

COVID-19ga haiglas olijate seast otsid vaktsineerituid taga tikutulega

Detsembri jooksul hospitaliseeriti 885 patsienti nii COVID-19 põhi- kui ka kaasuva haigusega, neist oli vaktsineeritud vaid 27 inimest ehk 3,05%, teatas terviseameti nakkushaiguste epidemioloogia osakond.
Haigla intensiivravi osakond.
  • Haigla intensiivravi osakond.
  • Foto: Shutterstock
Kui eelmisel nädalal suri kuus inimest, kellel oli kaasuvalt ka COVID-19 ja kes võisid surra n-ö kovidiga, mitte kovidi tõttu, siis TAI valideeritud andmetel on terve lõppeva aasta jooksul surmade arv järgmine: 2023 algusest kuni septembrini (k.a) COVID-19 tõttu surnud 166 inimest, neist esimesel poolaastal 160, juulis 2, augustis 1 ning septembris 3 inimest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele