Eelmisel nädalal avas regionaalhaigla tütarhaigla Hiiumaa haigla renoveeritud tervisekeskuse, EMO ja polikliiniku, mille kogumaksumus oli ligi 13 miljonit eurot.

- Hiiumaa haigla renoveeritud peahoone avamine.
- Foto: Regionaalhaigla
Renoveerimistöid tehti tegutseva haigla tingimustes. Hiiumaa haigla juhatuse liige Riina Tamme sõnul oli kõige suurem töö erakorralise meditsiini osakonna ehitus. “Me ehitasime köögiploki, isolatsioonipalati, estakaadi, renoveerisime sünnitusosakonna. Kogu maja sai renoveeritud, sealhulgas labor, seega ühtegi renoveerimata kohta majas ei ole” ütles Hiiumaa haigla juhatuse liige Riina Tamm.
Seotud lood
Palavalt kuum suvine päev, higimull otsa ees ja särk läbimärg – see ei ole ainult normaalne, vaid lausa hädavajalik. Siiski ei seosta kõik higistamist ainult palava suvepäevaga. Higistamine võib tähendada rahvarohkeid üritusi, tähtsaid esinemisi või olulisi koosolekuid, aga ka vahelduvate kuuma- ja külmahoogudega üleminekuiga.