• 02.01.25, 15:00

Tammearu: Kas Ida-Virumaale jääb tulevikus üks haigla?

Ida-Viru keskhaigla (IVKH) endine kommunikatsioonijuht ja praegune Kohtla-Järve linnavolikogu kommunikatsiooni peaspetsialist Mihhail Tammearu kirjutab valitsuse heakskiidu saanud haiglavõrgu arengukava ja Tallinna haiglate ühendamise valguses, et Ida-Virumaa haiglad võiksid juba praegu mõelda analoogsele stsenaariumile ja selle tagajärgedele.
Ida-Viru keskhaigla endine kommunikatsioonijuht Mihhail Tammearu.
  • Ida-Viru keskhaigla endine kommunikatsioonijuht Mihhail Tammearu.
  • Foto: Matti Kämärä/Põhjarannik
Avaldame Põhjarannikus ilmunud arvamusloo.

Seotud lood

Uudised
  • 27.11.24, 09:30
Ida-Eesti haiglad panevad arstide vähesuse korvamiseks seljad kokku
Ida-Virumaal puudub meditsiiniteenuse ootuspärasel tasemel osutamiseks sadu arste, mille korvamiseks loovad Narva haigla ja Ida-Virumaa keskhaigla asutuste piire ületava koostöövõrgustiku. Haiglate juhid tutvustavad ideed neljapäeval, 28. novembril.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele