• 26.02.25, 13:00

Üks küsimus: Kas haiglate EMOd kasutavad kiirabi taksona?

Meditsiiniuudised küsisid värske lehenumbri “Ühe küsimuse” rubriigis eri haiglate EMOde juhtidelt, kas nad on nõus riigikontrolli äsjase kriitikaga, et haiglate EMOd kasutavad kiirabi taksona.
Vastustest ilmnes, et EMOde juhis riigikontrolli arvamusega ei nõustu.
  • Vastustest ilmnes, et EMOde juhis riigikontrolli arvamusega ei nõustu.
  • Foto: Shutterstock
Avaldame täismahus vastused.

Seotud lood

Uudised
  • 05.02.25, 11:00
Eesti erakorraline meditsiin – 25. Kust tuleme ja kuhu teel oleme?
Eesti Erakorralise Meditsiini Arstide Seltsi esimees Kuido Nõmm kirjutas erakorralise meditsiini eriala 25. aastapäeva puhul ülevaate eriala kujunemisest nende aastate jooksul ja heitis pilgu ka tulevikku.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele