Kui 2023/24 hooajal oli COVID-19 vastu vaktsineerituid Eestis 4,2%, siis 2024/25 hooajal vähenes see 26% võrra ja hõlmatus on 3,1%. Senise kogemuse järgi algab uus koroonasse nakatumise tõus augustist, aga vaktsiine tehakse nädalas üksikuid.
Vaktsineerimine.

Seotud lood

Uudised
  • 21.05.25, 13:00
FDA andis rohelise tule uuele Novavaxi COVID-19 vaktsiinile, kuid vaid riskirühmadele
Novavaxi traditsioonilise tehnoloogiaga COVID-19 vaktsiin sai FDA heakskiidu – piiratud sihtrühmadele ja järeluuringute tingimusega.
Uudised
  • 28.07.25, 11:30
Vaktsiinikahjude fondis on väga vaikseks jäänud
Pisut üle kolme aasta tegutsenud ja esimestel aastatel tuhandeid COVID-19 vaktsiinikahjude avaldusi saanud vaktsiinikahjude hüvitamise fond on tänavu saanud vaid seitse avaldust.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.07.26, 10:08
Lastegastroenteroloogide soovitused: kuidas leevendada lapse kõhulahtisust
Kõhulahtisus on vedel vesine roojamine kolm või rohkem korda päevas. See võib olla äge (kuni 7 päeva), pikaajaline (8–13 päeva) ja krooniline/püsiv (> 14 päeva). Lapseeas esinev kõhulahtisus on tavaliselt viiruslik ning sellega kaasneb sageli oksendamine ja kehatemperatuuri tõus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele