Mullu suvel Karell Kiirabi Tapa kiirabibaasi narkojoobes tööle tulnud ja hiljem vägivallatsenud õde-brigaadijuht vallandati ning mõisteti aastaks vangi.
lllustratiivne foto.
  • lllustratiivne foto.
  • Foto: Karell Kiirabi
Mullu 6. juunil käitus 1994. aastal sündinud Mark Gavrilov tööle tulles imelikult. Politseijaoskonna ekspertiisis selgus et mees oli tarvitanud kodeiini, kokaiini, morfiini ja alprasolaami ning mõisteti süüdi joobes juhtimises, kirjutas Virumaa Teataja.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele