Siret Trull • 14 märts 2014 07:27
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartus avab uksed esimene puuetega laste hoiukodu

Esmaspäeval, 17. märtsil avab SA TÜ Kliinikumi Lastefond Tartus Käopesa asenduskodu juures Eesti esimese raske ja sügava puudega lastele mõeldud hoiukodu.

Esmalt jääb hoiukodu avatuks kevadisel vaheajal nädalaks ajaks kuni 21. märtsini. Hiljem on plaanis teenust laiendada aastaringseks. Esimesteks hoiukodu hoolealusteks on neli Tartumaa last vanuses 7-12 aastat, kellest kolm kasutavad ööpäevase hoiu ja üks päevahoiu teenust. Nädala jooksul pakutakse neile loov-, füsio-, muusika- ja koerateraapiat ning arsti konsultatsioone.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee