• 26.11.07, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

UNIFEM ja Hea Tahte Saadik Nicole Kidman käivitavad naistevastase vägivalla lõpetamise Internetikampaania

NEW YORK- 26. november/PRNewswire/ -- Ühinenud Rahvaste Organisatsioon -- ÜRO naiste arengufond UNIFEM- selle Hea Tahte Saadik Nicole Kidman ning suur hulk partnereid käivitasid täna Internetikampaania naistevastase vägivalla lõpetamiseks. Pealkirjaga "Ütle EI naistevastasele vägivallale" ("Say NO to Violence against Women") kutsub kampaania inimesi lisama oma nimesid virtuaalsesse raamatusse veebisaidil- mis on loodud spetsiaalselt sel eesmärgil: www.saynotoviolence.org. Õhutades sadu tuhandeid- isegi miljoneid inimesi üle kogu maailma ühinema- on kampaania eesmärk saata otsustajatele tugev sõnum asetamaks naistevastase vägivalla lõpetamise ülemaailmselt kõrgele kohale.
"Vägivald naiste vastu on kohutav inimõiguste rikkumine-" ütlesUNIFEMi Hea Tahte Saadik Nicole Kidman. "Kuid see ei ole vältimatu.Me saame selle peatada. Mida rohkem nimesid kogume- seda tugevam onmeie panus teha naistevastase vägivalla lõpetamine valitsustepeamiseks prioriteediks igal pool. See on põhjus- miks kirjutasinoma nime esimesena."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele