Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet ja liikumine „Euroopa Linnad Narkootikumide Vastu“ korraldab 14.-15. septembril Eesti Rahvusraamatukogus konverentsi, kus räägitakse ja arutatakse noortele suunatud narkootikumide tarbimist ennetavatest projektidest, programmide meetoditest, tulemustest ja nende efektiivsusest.
Tallinna abilinnapea Merike Martinson märkis, et igal aastal korraldatakse ühes Euroopa pealinnas ECADi konverents. „Tallinnas toimuval konverentsil pööratakse põhitähelepanu noortega tehtavale ennetustööle ja tutvustatakse erinevaid selleteemalisi projekte ja programme ning seda kõike tuginedes kogemustele ja praktilistele näidetele,“ ütles Martinson.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele