• 21.02.13, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arvamus: Ametnike otsused pole leppega kooskõlas

Hea tahte koostöölepe on üks neid toredaid algatusi, mis paraku "tuli välja nagu alati". Idee on ju ilus – kõik tervishoius tegutsevad jõud kavandavad ühiselt jätkusuutlikku tervishoiusüsteemi.
Arstide ja õdede streigi peaeesmärk oli hakata järk-järgult tegema meditsiinisüsteemis muudatusi, et patsiendid saaksid tulevikus heal tasemel arstiabi – sellist, mida nad vajavad ja just siis, kui vajavad. Sotsiaalministeeriumis loodud töörühma sihid tundusid selle ülesandega sobivat ja tervishoiutöötajate liidud lõid kaasa.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele