Digiretsepti jõustumisest möödub peagi viis aastat. Homme, 17. oktoobril Tallinnas toimuval konverentsil arutatakse sel puhul, kas digiretsept on kaasa aidanud kvaliteedi mõõtmisele tervishoius.
Eestis kehtib digiretsept alates 1. jaanuarist 2010. Tänaseks pea viis aastat kasutusel olnud tehnoloogiline võimalus on teinud retseptiravimite väljakirjutamise ja –ostmise mugavamaks nii arstile kui patsiendile.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele