8 veebruar 2017 05:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Tiina Talvik prioriteetidest ja ressurssidest arstiabis

Emeriitprofessor Tiina Talvik konverentsil ettekannet pidamas.  Foto: Andres Tennus / TÜ

Arengusuunad näitavad, et jääme üha vanemaks ja kroonilisi haiguseid esineb üha rohkem, sest elame kauem. Me kõik tahame seejuures saada parimat arstiabi, kuid ressursid on piiratud, mis tähendab ootelehti, rahulolematust ja arusaamatusi.

Temaatilisest kirjandusest leiame ühise mõtte: kõike ei saa tervishoius lubada ükski riik – ka kõige rikkam mitte. Kuidas prioriteete kindlaks määrata, on kollektiivne otsus ehk tervishoiupoliitika.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee