Mirjam Esperk • 23 august 2017 10:15
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Maris Jesse: tervishoid võidab muudatusest mitmel moel

Sotsiaalminsiteeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.  Foto: Raul Mee/ÄP

Kui seaduseelnõu saab seaduseks, siis tähendab tervishoidu lisanduv raha paremat ja kiiremat abi inimestele. Seda saavutame vaid koostöös, kirjutab sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.

Aprilli lõpul valitsuse tehtud põhimõtteline otsus suurendada haigekassa rahastust sai juuli alguseks seaduseelnõuks, mis praeguseks on läbivaatamisel justiitsministeeriumis. Eelnõu näeb ette lisaraha haigekassale 2018. aastal 34 miljonit eurot, 2019. aastal 46 miljonit, 2020. aastal 53 miljonit ja 2021. aastal 76 miljonit eurot, seda täiendavalt iga-aastasele sotsiaalmaksust laekuva raha kasvule.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee