Triin Tabur • 21 september 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ossinovski selgitas riigikogus lisarahastuse numbreid

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.  Foto: Andras Kralla

Riigikogu infotunnis andis terviseminister Jevgeni Ossinovski aru, miks tervishoidu tuleb järgmisel aastal juurde vaid 34 miljonit eurot ehk justkui neli korda vähem kui võiks.

Riigikogu eilsel, 20. septembri istungil pöördus parlamendi Vabaerakonna fraktsiooni ja sotsiaalkomisjoni liige Monika Haukanõmm terviseministri poole seoses tervishoiu lisarahastamisega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee