5 september 2017 09:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Rammus praad või närimata kont?

Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa.  Foto: Raul Mee/ÄP

Kevadel võtsime aplausiga vastu tervishoiu rahastamise suurendamise plaani: 4 aastaga pidi lisanduma 215 miljonit eurot. Nüüd on plaani realiseerimiseks valminud haigekassa seaduse muutmise eelnõu, mida lugedes tundub, et rammusast praest hammustatakse õige mitu suutäit välja, kirjutab Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa.

Arvan praegugi, et pensionitelt riigieelarvest tasutava ravikindlustusmaksuna uue ja püsiva rahaallika tekitamine oli hea otsus, aga … ikkagi vilksatavad detailide tagant saatanlikud kabjad ja saba. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee