Siret Trull • 19 jaanuar 2018 09:30
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Vallikivi: esmatasand ei tohi kaotada oma nägu ja eesmärki

Eesti Perearstide Seltsi juht Le Vallikivi  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Eesti Perearstide Seltsi juht Le Vallikivi kinnitas, et hästifunktsioneerivad esmatasandi tervisekeskused on ka EPSi prioriteet, mistõttu 10 aasta perspektiivis oleks väga tore, kui me suudaks Eesti kõik piirkonnad nendega katta, aga mitte selle hinnaga, et esmatasand oma näo ja eesmärgi kaotab.

Vallikivi sõnul ei ole Eesti Perearstide Selts otseselt olnud kaasatud VTK ehk esmatasandi tervishoiu tugevdamise eelnõu väljatöötamiskavatsuse koostamisse.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee