15 oktoober 2018 09:15
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Keeraks titel teise otsa? Ikka eriarstiabi hankest

TÜ Kliinikumi juhatuse endine esimees Urmas Siigur.  Foto: Scanpix/Järva Teataja

Riikides, mille tervishoiusüsteemide toimimise osa on ka reguleeritud turukonkurents, on hanked parimate tervishoiuteenuse osutajate (TTO) leidmiseks igapäevane praktika, kirjutab TÜ Kliinikumi endine juhatuse esimees Urmas Siigur.

Kindlustusandja, olgu see siis avalik-õiguslik haigekassa, nagu Eestis, või erakindlustus, võtab endale vastutuse selle eest, et teenused oleks kättesaadavad, taskukohase hinnaga ja kvaliteetsed.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee