Meditsiiniuudised  • 31. detsember 2018
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Arvi Vask: tagasivaade lõppevale aastale

Lõuna-Eesti Haigla juhatuse liige Arvi Vask meenutab lõppevat aastat ning toob välja meeldejäävaimad sündmused aastast 2018.

Lõuna-Eesti Haigla juhatuse liige Arvi Vask.  Foto: Terje Lepp

1. Esimest korda saavutati kaheaastane kollektiivlepingu kokkulepe tervishoiutöötajate kutseliitude ja Eesti Haiglate Liidu vahel ilma riiklikku lepitajat kaasamata. Arvan, et see on märkimisväärne saavutus ja näitab meie läbirääkimiste protsessi küpsust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee