Meditsiiniuudised  • 20 märts 2019 07:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Soovitused koolipuhveti toiduvalikul

Lapsed veedavad märkimisväärse osa oma päevast koolis, seetõttu peaks ka koolikeskkond, sh pakutavad toiduvalikud olema lapse tervist võimalikult toetavad, kirjutab Tervise Arengu Instituudi toitumise ekspert Tagli Pitsi.

Tervise Arengu Instituudi toitumise ekspert Tagli Pitsi  Foto: Tervise Arengu Instituut

Juhendi koostamise tingis vajadus eelmist juhendit kaasajastada ning viia see kooskõlla uute riiklike toitumis- ja toidusoovitustega. Koolides-lasteaedades üldiselt (kuid mitte puhvetites) reguleerib toitlustamist sotsiaalministri määrus nr 8 15. jaanuarist 2008 ”Tervisekaitsenõudmised toitlustamisele koolieelses lasteasutuses ja koolis”.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee