Meditsiiniuudised  • 28 märts 2019 07:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Juhtkiri: haiglatoit muutugu tänapäevaseks

Etteheiteid haiglas pakutavale toidule kostub aeg-ajalt ikka – olgu selleks siis toidu kehv välimus ja maitse, taldrikureegli mittejärgimine või iganenud lähenemine eridieetide koostamisse.

Haiglatoit vajab muutusi.  Foto: Karikatuur: Anti Veermaa

Meditsiiniuudiste seisukohast on piinlik, et haiglatoit kui üks inimese tervise komponente on tihti allapoole kaasaegse toitlustuse põhimõtteid. Haiglaravi toiduga ei asenda, kuid mitme haiguse puhul aitab täisväärtuslik toit kiiremini terveneda ning see võiks ja peaks olema raviplaani osa.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee