• 30.12.19, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuidas läks perearstidel 2019. aasta

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Argo Lätt vaatab tagasi aastale 2019 ning tõdeb, et toimunud on hulganisti nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmusi, kuid kogupildis moodustavad need sündmused ühtse harmoonia.
Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Argo Lätt.
  • Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Argo Lätt.
  • Foto: Andres Panksepp
Eesti Perearstide Selts (EPS) oma 800 liikmega on ilmselt tugevaim arstide õiguste eest seisev organisatsioon, mis proaktiivselt kujundab Eesti meditsiinimaastikku.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 18:56
Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutab välja enampakkumise ruumide üürile andmiseks Ravi tänaval
Ida-Tallinna Keskhaigla Aktsiaselts kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Tallinnas Ravi tn 27 asuvate ruumide üürile andmiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele