Violetta Riidas • 24 mai 2019 12:30
Jaga lugu:
Intervjuu
Ainult tellijale

Perearstide seas puudub ühtne suhtumine geneerikutesse

Äripäeva raadio maikuu Terviseuudiste saates rääkis Rapla Perearstikeskuse perearst Argo Lätt geneerilistest ravimitest ja nende vahest originaalravimitega.

Perearst Argo Lätti sõnul patsiendid enamasti ei tee vahet geneerilistel ja originaalravimitel.  Foto: Andres Panksepp

Kui suur hinnavahe on geneerilise ja originaalravimi vahel?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee