Violetta Riidas • 17 juuni 2019 04:00
Jaga lugu:
Intervjuu
Ainult tellijale

Süsivesikud on hädavajalikud, kuid mitte valge suhkruna

Eesti Diabeedikeskuse juht endokrinoloog Marju Past rääkis Äripäeva raadio tervisesaatest veresuhkrust ja suhkrust laiemalt.

Endokrinoloog Marju Pasti sõnul tõstavad veresuhkrut ühtemoodi nii suhkur, mesi kui ka küps puuvili.  Foto: Andres Panksepp

Suhkur on väga vastuoluline aine – ühtepidi meeldiv, kuid teisalt pole sugugi kasulik. Kas siis inimene vajab suhkrut?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee