Violetta Riidas • 31 mai 2017 09:15
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

GSK vaiet ei rahuldatud

Vaktsineerimine.  Foto: Erik Prozes/ÄP

Riigihangete vaidluskomisjon otsustas jätta rahuldamata GSK vaide, millega firma soovis muuta HPV vaktsiini hanke hindamiskriteeriume.

GlaxoSmithKline Eesti OÜ (GSK) vaidlustas sotsiaalministeeriumi riigihanke „Vaktsiinide ja tuberkuloosiravimite ostmine" HPV vaktsiini hankimise osas ja nõudis hankekriteeriumite vastavusse viimist õigusaktidega ettenähtud nõuetele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee