Mirjam Esperk • 12 september 2017 07:30
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Apteegid - kasutamata võimalus narkomaania ravis

Foto: Raul Mee/ÄP

Narkootikumide üledoosi puhul manustatav ravim naloksoon võiks soovijatele olla kättesaadav ka apteekides. Nii jõuaks elupäästev ravim laiema tugivõrgustiku vahendusel rohkemate abivajajateni.

Rahva tervise eest seismine ei ole pelgalt enam vaid arstide ja õdede tööpõld. Viimastel aastatel on üha enam suurenenud apteekrite roll. Apteekrid on aastasadu olnud praktiliselt kõigis tervist puudutavates küsimustes nõustaja ja õpetaja rollis. Nende ülesandeks on olnud anda edasi riskikäitumise vähendamise ja haiguste ennetamise alaseid teadmisi ning anda nõu ravimite kasutamise kohta.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee