Triin Tabur • 12 september 2017 10:30
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Pikalt kättesaamatutelt ravimitelt võetakse müügiluba

Apteegis.  Foto: Scanpix/Caro

Riigikogu sotsiaalkomisjonis on täna arutusel eelnõu, mille rakendumisel võivad liiga pikalt Eestis kättesaamatud ravimid jääda siin müügiloata.

Riigikogu sotsiaalkomisjon on algatanud eelnõu, millega täiendatakse ravimiseadust nii, et ravimiamet võib edaspidi tunnistada ravimi müügiloa kehtetuks, kui ravim ei ole Eestis kolme järjestikuse aasta jooksul müügiloa hoidjalt kättesaadav. Seda välja arvatud juhul, kui rahvatervise huvides on vajalik müügiluba kehtima jätta.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee