Ravimiuudised
Ainult tellijale

Roche on kõige jätkusuutlikum tervishoiuettevõte maailmas

Roche’i Eesti OÜ tegevjuht Kadri Mägi-Lehtsi.  Foto: Andras Kralla/ÄP

Roche on taas kõige jätkusuutlikum tervishoiuettevõte maailmas, 2017 aasta Dow Jones Sustainability indeksi alusel.

Roche (SIX: RO, ROG; OTCQX: RHHBY) kuulutati üheksandat aastast järjest jätkusuutlikkuse liidriks Dow Jonesi Sustainability Indices (DJSI) alusel farmaatsiatoodete, biotehnoloogia ja bioteaduste sektoris. Tunnustuse aluseks on ulatuslik analüüs majanduslikest, sotsiaalsetest ja keskkonnaga seotud saavutustest. DJSI indeksite kogumik on suunis investoritele, kes arvestavad oma portfellides ka jätkusuutlikkusega.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee