Violetta Riidas • 9 jaanuar 2018 13:30
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Roche ja GE alustavad koostööd

Foto: Andras Kralla

Roche teatas 8. jaanuaril, et on sõlminud strateegilise, pikaaegse koostöölepingu firmaga GE Healthcare, et ühiselt arendada ja koos turundada digitaalset kliinilise otsusetoe lahendust. Koostöö keskendub esialgu toodetele, mis kiirendavad ja parandavad vähi ja teiste kriitiliste haiguste ravivõimalusi.

Firmade eesmärk on arendada tööstusharu esimest digitaalset platvormi, mis kasutab lahenduste pakkumisel täppisanalüüsi (advanced analytics) ning rakendusi, mis toetavad kliinilisi otsuseid.  See aitab kasutada in-vivo ja in-vitro andmete, haiguslugude, meditsiinilise parima praktika, reaalajas jälgimise ja viimaste uurimistulemuste sujuvat integratsiooni ja analüüsi. Raviarstid saavad tervikliku otsusetoe, et tagada oma patsientidele õiget ja kvaliteetset ravi .

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee