Violetta Riidas • 17 september 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ravimi valem muutus kolmemõõtmeliseks

Roche Eesti tegevjuhi Kadri Mägi-Lehtsi hinnangul on rahastamisotsused läinud tehnokraatlikumaks, bürokraatlikumaks ja kõrvaltoimena hakkab inimene üha rohkem ära kaduma.  Foto: ÄP: Veiko Tõkman

Ravimiesindaja ei kao kuhugi, aga ravimid personaliseeruvad ja mõõtma tuleb hakata tulemust.

Audiitorfirma Price Waterhouse Coopers tegi 2009. aastal oma raportis julged ennustused, et aastaks 2020 on ravimiesindaja amet maailmast kadunud, ravimiotsused liiguvad arstidelt pigem rahastajate kätte ja üha enam rõhutakse tulemuspõhisele lähenemisele. Ravimimaailma viimase 10 aasta muudatusi ja tulevikku kommenteerib Roche Eesti tegevjuht Kadri Mägi-Lehtsi.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee