28 detsember 2017 13:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Jardiance® vähendas diabeetikutel kardiovaskulaarse surma riski

Foto: Julia-Maria Linna

Jardiance® (empagliflosiin) vähendas 2. tüüpi diabeedi ja kaasuva kardiovaskulaarse (KV) haigusega inimestel* veresuhkru kontrollist sõltumata KV-surma riski.

Uus uuringu EMPA-REG OUTCOME® patsientidealarühma analüüs näitas, et Jardiance® (empagliflosiin) vähendas 2. tüüpi diabeedi ja kaasuva kardiovaskulaarse (KV) haigusega inimestel* KV-surma riski sõltumata veresuhkru kontrollist uuringu alguses.1 KV-surma vähenemine oli ilmne ka siis, kui Jardiance® lisati laialt levinud esimese ja teise valiku diabeediravimitele nagu metformiin või sulfonüüluurea.2, 3 Neid alarühma analüüsi tulemusi esitlesid Lissabonis Euroopa diabeediuurimise liidu (EASD) 53. aastakoosolekul Boehringer Ingelheim ja Eli Lilly and Company (NYSE:LLY).

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee