Ravimiuudised
Ainult tellijale

Euroopa Komisjon kinnitas OCREVUS’e (okrelizumab) sclerosis multiplex’i raviks Euroopa Liidus

Foto: internet

Roche (SIX: RO, ROG; OTCQX: RHHBY) teavitas neljapäeval 11.01.2018, et Euroopa Komisjon (EC) kinnitas OCREVUS (okrelizumab) müügiloa aktiivse relapseeruva sclerosis multiplex’i ja varase primaarselt progresseeruva sclerosis multiplex’i raviks.

Euroopas on umbes 700 000 sclerosis multiplex’i (SM) diagnoosiga inimest, kellest enamusel on diagnoosimise ajal relapseeruv või primaarselt progresseeruv haigusvorm.1,2

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee