Roche (SIX: RO, ROG; OTCQX: RHHBY) teavitas neljapäeval 11.01.2018, et Euroopa Komisjon (EC) kinnitas OCREVUS (okrelizumab) müügiloa aktiivse relapseeruva sclerosis multiplex’i ja varase primaarselt progresseeruva sclerosis multiplex’i raviks.
Euroopa Komisjon kinnitas OCREVUS’e (okrelizumab) sclerosis multiplex’i raviks Euroopa Liidus
  • Foto: internet
Euroopas on umbes 700 000 sclerosis multiplex’i (SM) diagnoosiga inimest, kellest enamusel on diagnoosimise ajal relapseeruv või primaarselt progresseeruv haigusvorm.1,2

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele