Ravimiuudised
Ainult tellijale

Roche ostab Flatiron Health’i

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Roche ja Flatiron Health, Inc. on allkirjastanud lõpliku kokkuleppe, mille kohaselt Roche omandab kõik Flatiron Health aktsiad lisaks juba olemasolevale 12.6% osalusele. Üleminekuga plaanitakse lõpule jõuda 2018 esimeses pooles.

Flatiron Health on  erakapitalil põhinev tervishoiutehnoloogiat ja -teenuseid pakkuv firma, peakontoriga New York City’s USAs. Olles turuliider onkoloogia-spetsiifilise elektroonilise meditsiinitarkvara (EHR) tootmises, reaalsete patsiendiandmete integreerimises ja arenduses vähialastes teadusuuringutes ning tänu suurele praktiseerivate onkoloogide ja akadeemiliste meditsiinikeskuste võrgustikule USA-s on Flatiron Health loonud tehnoloogilise platvormi, mis võimaldab koguda ja õppida individuaalsete patsientide kogemustest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee