Ravimiuudised
Ainult tellijale

Sophie Clozel: vähk on genoomihaigus

Sophie Clozel  Foto: Sergei Krasii

Sophie Clozel (Foundation Medicine/Genentech/Roche) tegi ettekande Tallinnas toimunud kõrgetasemelisel tervishoiutehnoloogiate konverentsil „Eesti tervishoiusüsteem: innovatsioon ja strateegia“, millel arutati tervishoiu digitaliseerimise vajalikkuse ning sellega kaasnevate arenguvõimaluste üle.

Foundation Medicine on F. Hoffmann-La Roche Ltd kuuluv Ameerika molekulaaruuringuid teostav ettevõte, mis on pühendunud vähi täpsemale diagnoosimisele, eesmärgiga muuta iga patsiendi ravi individuaalseks vastavalt muutustele vähiraku genoomis.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee