Meditsiiniuudised  • 30 aprill 2019 10:51
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Uuriti suukaudsete antikoagulantide kasutamist kodade virvendusarütmiaga patsientidel

Mahukas sõltumatu tegeliku kliinilise praktika uuring otsese toimega suukaudsete antikoagulantide kasutamise kohta kodade virvendusarütmiaga patsientidel.

Foto: Scanpix/PantherMedia

•Hiljuti avaldati suur retrospektiivne võrdlusuuring, kus kõrvutati ajuinsuldi, veritsuste ning suremuse riski USA Medicare’ kindlustusega vanematel patsientidel, keda raviti mittevalvulaarse kodade virvendusarütmia tõttu tavaliste suukaudsete antikoagulantidega.1

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee