Ainult tellijatele
18. aprill 2005
Ainult tellijatele
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

LUBADUSED:

Koa­lit­sioo­ni­le­pe ja An­si­pi sõ­nad

Koa­lit­sioo­ni­le­pe ja An­si­pi sõ­nad Uue va­lit­sus­lii­du moo­dus­ta­nud Ees­tiRe­for­mie­ra­kon­na, Ees­ti Kes­ke­ra­kon­na ja Ees­ti­maaRah­va­lii­du koa­lit­sioo­ni­lep­pes on 94 punk­ti, mil­lest ne­lion pü­hen­da­tud ter­vis­hoiu­le. Koa­lit­sioo­ni­lep­pe­le and­sid 12. ap­ril­lil all­kir­jadRe­for­mie­ra­kon­na esi­mees And­rus An­sip, Rah­va­lii­duesi­mees Vil­lu Reil­jan ja Kes­ke­ra­kon­na esi­mees Ed­garSa­vi­saar. Ter­vi­ku­na saab se­da lu­ge­da va­lit­su­seko­du­le­helt www.riik.ee/va­lit­sus. Pea­mi­nis­ter And­rus An­sip puu­du­tas ter­vis­hoiu tee­matka oma kõ­nes rii­gi­ko­gu ees 12. ap­ril­lil. "Ars­tia­bis onolu­li­ne tur­va­li­sus – see, et ini­me­ne teab, et hai­ges­tu­deson abi ole­mas, " üt­les An­sip. "Ning et ars­tid ja õed teak­sid,mis neid hom­me ees oo­tab. See­pä­rast ei pa­ku me väl­jalü­hia­ja­li­si la­hen­du­si, vaid võt­si­me en­da­le üle­san­detöö­ta­da väl­ja sel­li­sed la­hen­du­sed, mis ta­gak­sidars­tia­bi kii­re saa­mi­se ja sta­biil­su­seaas­ta­küm­ne­teks." "Sa­mal ajal, kui aru­ta­da, kas ja kui pal­ju ter­vis­hoidli­sa­ra­ha va­jab, peab tä­na­ne mak­su­maks­ja ra­haka­su­ta­mi­ne meie ter­vis­hoiu­süs­tee­mis ja eri­ti haig­la­tesmuu­tu­ma mak­su­maks­ja­le näh­ta­vaks," kin­ni­taspea­mi­nis­ter.  MU   Ter­vis­hoiu­po­lii­ti­ka 55. Va­lit­sus­liit töö­tab väl­ja ars­tia­bi pa­re­mara­has­ta­mi­se ja kät­te­saa­da­vu­se prog­ram­mi, seal­hul­gastöö­tab lä­bi pat­sien­ti­de va­ba lii­ku­mi­se põ­hi­mõt­tekeh­tes­ta­mi­se või­ma­lu­se Ees­ti pii­res eriars­tia­biosu­ta­mi­sel ning haig­la­te ka­pi­ta­li­ku­lu­de kat­mi­sevõi­ma­lu­sed. 56. Va­lit­sus­liit seab ees­mär­giks ra­via­su­tus­tesa­ma­laad­se ra­vi ku­lu­de muut­mi­se lä­bi­paist­vaks,kont­rol­li­ta­vaks ja oma­va­hel võr­rel­da­vaks, mil­leksra­ken­dab muu­hul­gas e-rii­gi põ­hi­mõt­teid. 57. Va­lit­sus­liit tõ­hus­tab nar­ko­maa­nia ja HIV/aid­sien­ne­tus­te­ge­vust. 58. Va­lit­sus­liit ta­gab tööõn­ne­tu­se ja kut­se­hai­gus­tekind­lus­tu­se fi­nant­see­ri­mi­se töö­tus­kind­lus­tu­se fon­dibaa­sil töö­tus­kind­lus­tu­se tä­nast mak­su­mää­ramuut­ma­ta. (Punk­tid Ees­ti Re­for­mie­ra­kon­na, Ees­tiKes­ke­ra­kon­na ja Ees­ti­maa Rah­va­lii­dukoa­lit­sioo­ni­lep­pest)

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Kristiina KäitMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 58552330
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Minna Liisi LiivrandMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 230
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708