Majandusminister Edgar Savisaar tegi möödunud nädalal otsuse- et sotsiaalministeerium saab nelja e-tervise teenuse väljaarendamiseks toetust struktuurifondidest.
Kolme aastaga- 2005-2008 tahab sotsiaalministeerium väljaarendada neli otseselt patsiendile suunatud üleriigilist e-terviseteenust: digitaalne terviselugu- digiretsept- digiregistratuur jadigipilt- teatas sotsiaalministeerium pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:33
Regionaalhaigla otsib ülemarsti-juhatajat
Kandideerimise tähtaeg: 30.06.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele