• 31.08.05, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lastehaigla aina uueneb

Tallinna lastehaigla avas 12. augustil pidulikult kirurgiakliiniku- milles viimati lõppes kirurgiaosakonna remont- teatas haigla kommunikatsioonijuht Tiina Eier. Septembri lõpuks peaksid valmima ägedate respiratoorsete haiguste osakond- maja fassaad- parkimisplatsi laiendus ja personali olmeruumid ning siis on  Tallinna lastehaigla valmis.
Dr Orm Porosaare juhitava kirurgiakliiniku operatsiooniplokkrenoveeriti 1994. ja 1995. aastal ning ortopeedia jakõrva-nina-kurguosakond möödunud aastal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele