TSITAATE

"Meil võib ju olla üks tore kommunistlikest-
sotsialistlikest või kapitalistlikest visioonidest inspireeritud
sotsiaalprogramm- aga seda ei saa ellu viia- kui sel pole taga
reaalset majanduselu.”
Evelin Lehis-

Johns Hopkinsi ülikooli rahvusvaheliste suhete ja majanduse
magister (Eesti Päevaleht- 24.08.2005)

 

<strong>"Praegune solidaarne ravikindlustus on- nagu antaks pagaritele raha- millest jagub vaevu kakukese küpsetamiseks- kuid kinnitatakse- et sellest peab saama kõigi toitmiseks piisavalt leiba ja lisaks veel maiustusi.”<br /></strong>Andres Ellamaa-<br /> neurokirurg (Postimees- 24.08.2005)

 

<strong>"Elustamisnukk on ilus puhas olevus- nii on ka tema ellu äratamine suhteliselt meeldiv tegevus. Teadvuse kaotanud või raske vigastuse saanud inimene on aga sageli määrdunud- räämas või ebameeldivate lõhnadega.”<br /></strong>Ene Vaiknemets-<br /> esmaabiõpetaja- pidades oluliseks ka esmaabiandja psüühilist ettevalmistust. (Terviseleht- 16.08.2005)

 

<strong>"Justkui oleks nii- et kui mina räägin- et olen homo- siis kohe hakkab üks tiinekast jõmm mõtlema- et lahe- et tema hakkab ka.”<br /></strong>Ivar Sild-<br /> vähemuslik luuletaja- ei nõustu seisukohaga- nagu oleksid homod väga olulised eesti rahva iibe ning noorte seksuaalsuse mõjutajad. (Eesti Päevaleht- 15.08.2005)

 

<strong>"Tegelikult peaks kogu tegevus olema suunatud sellele- et inimene oleks võimalikult terve- mitte et ta oleks hästi palju haige ja teda saaks võimalikult palju ravida.”<br /></strong>Jaak Aab-<br /> sotsiaalminister (Võrumaa Teataja- 11.08.2005)

 

<strong>"Võiksin ju olukorda nautida: tööd ei ole- maru tore- päästeteenistusel samuti.”<br /></strong>Ago Kõrgvee-<br /> Tartu Kiirabi juhatuse liige- ironiseerib telefonirikke üle- mis jättis Lõuna-Eesti Häirekeskuse telefonid 17. augusti hommikul mõneks ajaks tummaks. (Postimees- 18.08.2005)

 

<strong>"Ravime kleptomaaniat klaustrofoobiaga. Helistage 110.”<br /></strong>nali Terviselehe naljanurgast (Terviseleht- 16.08.2005)

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.