Pärnu Haigla nõukogu kutsus 30. märtsi koosolekul juhatuse liikme kohalt tagasi Külvar Mandi ning vähendas juhatuse liikmete arvu neljalt kolmele.
Pärnu Haigla nõukogu kutsus 30. märtsi koosolekul juhatuseliikme kohalt tagasi Külvar Mandi ning vähendas juhatuse liikmetearvu neljalt kolmele- teatas nõukogu oma pressiteates.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele