Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinn tahab kärpida alkoholi tarbimist
Tallinn plaanib järgmisel aastal korraldada pealinnas alkoholi
tarbimise vastu suunatud kampaania- kavandades tuleva aasta
linnaeelarvesse selle kulude katmiseks 900 000 krooni.
Volikogu aseesimehe Tarmo Lausingu sõnutsi on teavituskampaaniajärgmiseks sammuks Tallinna sihikindlas alkoholipoliitikas. “Seetäiendab meie seniseid ettevõtmisi: alkoholi müügiaja piiramistning nulltolerantsi alaealistele viina müümise suhtes-” märkisLausing BNSile.
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.