• 03.06.08, 10:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Üha enam briti mehi otsustab rasvaimu kasuks

Üha enam briti mehi pöördub välimuse parandamiseks ilukirurgide poole. Üks populaarsem protseduur on rasvaimu.

Seotud lood

Uudised
  • 02.09.08, 11:58
NOVAATOR: Saleduse võti on leitud
Kuna pruun rasvkude põletab efektiivselt rasvu, võimaldab selle tekkemehhanismide tundmine viia tõhusa rasvumisvastase vahendi avastamiseni.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele