Uued rinnad järelmaksuga

Plastilise kirurgia ja ilukirurgia kodulehe
foorumis tundis üks rindu suurendanud kasutaja head meelt selle üle, et Villa
Medica pakub järelmaksuvõimalusega lõikusi.

Foorumikasutaja kirjutas, et tal tekkis mõte rindade suurendamiseks seoses väikeste rindadega, mis olid omakorda pärast sünnitust pringi vormi kaotanud. "Lihtsamaks tegi otsustamise võimalus teha operatsioon järelmaksuga," kirjutas ta oma sissekandes.

Ka firma kodulehel reklaamitakse, et ilukirurgilisele operatsioonile pääseb koostöös SEB Eesti Ühispangaga järelmaksuga. Tingimused Villa Medica klientidele on järgmised: laenusumma kuni 75 000 krooni, tähtaeg kuni 4 aastat, fikseeritud intress 12% aastas, lepingu sõlmimistasu 1% laenusummast, taotleja sissetulek alates 4500 krooni neto.

"Kasutage julgemalt seda võimalust - siiani on kõik Villa Medica kliendid laenu saanud," kutsub Villa Medica oma kodulehel üles. Lõtvunud rindade plastika maksab keskmiselt 35 000 krooni, rindade vähendamise operatsioon aga üle 40 000 krooni.

Ka Fertilitase erahaigla pakub plastikakirurgia operatsioone ning järelmaksuvõimalust. Seal maksab näiteks lõtvunud rindade plastika 39 000 krooni. Ego järelmaksu saab klient taotleda protseduuridele maksumusega 2 000-150 000 krooni.

Lisa kommentaar

  • Ketlin Beljaev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.