12 juuni 2008 11:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Naiste keskmine eluiga tõuseb meeste omast jõudsamalt

Tervise Arengu Instituudi surma põhjuste register Gleb Denissovi juhtimisel on vaadelnud surmapõhjuste trende ja statistikaid aastatel 1970-2006 - nagu selgus, tõusis 2006. aastaks oodatav eluiga võrreldes 1981. aastaga naistel 4,4 aastat ja meestel kõigest 3,3 aastat.

Kui 1981. aastal oli naiste keskmine eluiga 74,1 eluaastat, siis 2006. aastaks tõusis see 78,5 elatud aastani. Mehed on alati alla jäänud ja eluaastate tõus võrreldes 80ndate algusega on samuti väiksem kui naistel: keskmine eluiga 64,1 tõusis 2006. aastaks 67,4 eluaastani.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee