• 13.08.08, 13:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

LSD’st loodatakse abi ravimatutele haigetele

Psühhedeelilised narkootikumid nagu LSD võivad leida kasutust ravimatu haigusega või vähki põdevatel patsientidel.
Esimeses, üle 35 aasta vältavas kliinilises LSD uuringus otsivad teadlased vastust küsimusele, kas kõnealune aine võib aidata leevendada hirmu sümptomeid ravimatu haigusega patsientidel, kirjutas Daily Mail.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele