Ahtmes avati loodusravikeskus

Loodusliku meditsiini keskuse juhataja
Irina Kulikova kavatseb koos spetsialistide meeskonnaga aidata patsiente
mitmesuguste loodusravi meetoditega.

Irina Kulikova on pikaajalise kogemusega taastusraviarst. Ta juhtis palju aastaid Ida-Viru Keskhaigla taastusraviosakonda, samuti töötas teisteski raviasutustes. Hiljuti otsustas ta oma keskuse asutada, kirjutas Põhjarannik.

Tegelikult alustas keskus tegevust juba kevadel. Kulikova sõnul ei teinud keskus endale reklaami enne, kui oli moodustatud meeskond. Nende kuude jooksul seati korda tööruumid ja leiti vajalikud spetsialistid.

Keskusel on leping sotsiaalministeeriumiga, sest seal osutatakse ka rehabilitatsiooniplaani järgi ettenähtud teenuseid.

Keskuses pakutakse igat liiki massaaži, seal on Parklandi kušetid, mida erinevalt teistest keskustest kasutatakse koos käsimassaažiga ja alles pärast arsti individuaalset konsultatsiooni. On ka magnetlaser, nõel- ja kaaniravi ning palju muud. Keskuses on haruldane võimalus saada vistseraalset massaaži, mis mõjutab siseorganeid kõhu piirkonda tehtud massaaži kaudu. Sellest on kasu teatud haiguste korral, aga see sobib ka tervetele inimestele profülaktikaks.

Keskuses töötab kardioloog Natalja Mõlnikova, kes tegeleb aktiivselt ka homöopaatiaga.

Teenused on keskuses tasulised, kuid pensionäridele on hinnasoodustus. Konsultatsioone ja ravisoovitusi annab Irina Kulikova kõikidele patsientidele tasuta.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.