Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tööturuamet hakkab alkohoolikuid ravima
Uue teenusena on tööturuamet otsustanud
hakata alkoholisõltuvuses olevatele töötutele pakkuma sõltuvusravi teenust,
tasudes ise enamuse võimalikest kuludest.
Eeldatavalt vähendab alkohoolikute ravi tööotsingute katkestajate hulka ning aitab sõltlastel iseseisvalt toime tulla ning töökohta hoida, kirjutas Päevaleht.
Tööturuamet hakkab alkoholisõltuvuses
töötutele pakkuma sõltuvusraviteenust, mille ka ise kinni plaanib maksta. Ravi
seisneb psühholoogilises nõustamises ja ampulli paigaldamises naha alla.
Sügisel avatava alko- ja narkosõltlaste
intensiivteraapia keskuse Re-Hab ravipäeva hind on veidi üle 800 krooni. See on
ligi 200 krooni odavam kui Wismari haiglas. Läänepärase rehab kuuri 35
000 kroonine kogumaksumus tuleb kinni maksta aga ravialusel endal.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.