Triin Tabur • 5. september 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nakkushaigla saab Norralt 20 miljonit

Järgmisel nädalal külastavad Lääne-Tallinna Keskhaigla Nakkuskeskust Norra välisminister Jonas Gahr Store, Norra suursaadik Eestis Stein Vegard Hagen ja Eesti Vabariigi rahandusminister Ivari Padar. Külaskäik on seotud toetusprojektiga, mille kogumaksumuseks on 20 miljonit krooni.

Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) juhatuse esimehe Boris Kirdi sõnul oli Norra finantsmehhanismi poolt rahastatavate eelisvaldkondade hulgas nakkushaiguste leviku vältimine ja senisest parem ravimine ja suurenenud valmisolek bioterrorismiks ja epideemiateks. Lisaks finantseeris Norra valitsus LTKH-d kahe endoskoopide pesumasina soetamist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee