Keila haigla ostjate seas Sõõrumaad ei ole

Kuigi varasemalt on Urmas Sõõrumaa tundnud
huvi Keila haigla ostu vastu, siis Sõõrumaale kuuluva Karelli Arstikeskuse
juhataja Jaak Tälli ei usu ärimehe huvisse haiglahoone vastu.

„Ma arvan, et Urmas Sõõrumaal isiklikult ei ole selle vastu huvi. Huvi võis olla Karelli Arstikeskuse kontekstis, aga praegu tundub, et need tingimused, mis välja on pakutud Karelli ei huvita, sest tegemist on puhtalt kinnisvarainvesteeringuga,“ ütles Tälli.

„Keila haigla on ikkagi ehitatud aktiivravihaiglaks ja ta on kohutavalt suur ja neid tolleaegsed ehitusnorme ja ehitusprintsiipe on tänapäeva omadega väga raske vastavusse viia. Kerge ei saa olema kellelgi, kes seda ostma hakkab,“ rääkis endine Keila haigla juhataja Kalev.ee´le.

18. oktoobriks pidid Keila haiglast huvitunud investorid oma pakkumised tegema, kuid kuna haiglahoone kohta sooviti lisainfot, lükati kuupäev 1. novembri peale.

Huviliste seas on Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) pressiesindaja Inga Lille sõnul nii strateegilisi kui ka finantsinvestoreid.

„Investorid palusid lisainfot ning vahepeal, kui me seda jagame, on uutel huvilistel võimalus endast teada anda,“ ütles Lill.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.