Haigla loodab koondamistest spaades kasu lõigata

Kuressaare haigla loodab tänu kohalikes
spaades toimuvale koondamisele saada leevendust oma tööjõuprobleemidele.

Meie Maa andmeil puudutab kollektiivne koondamine enam kui paarikümmet inimest Saaremaa Spa Hotellide Saaremaa Valss, Meri ja Rüütli toitlustus- ja raviosakonna töötajatest.

Kuressaare haigla juhatuse esimehe Viktor Sarapuu hinnangul on täiesti õige kui sanatooriumidest töö kaotanud inimesed tee haigla suunas võtavad, sest haiglas on veel võimalik tööd saada.

"Meil on praegu veel vakantseid ametikohti ja töötajaid on meil vaja," kinnitas Sarapuu. "Ootame hea meelega tublisid inimesi tööle," lisas ta.

Juhatuse esimehe andmeil jääb hetkel puuduolevate inimeste arv haiglas kümne ringi. Haigla kodulehe andmeil otsib raviasutus oma meeskonda hooldajat hooldekodusse, põetajaid ja elektrikku.

Aastaid rikkalikke kaasaegseid ravi- ja majutusvõimalusi pakkunud Saaremaa Spa Hotellide raviosakonna juhataja Ivar Vipp möönis, et töötajate koondamine käib praegu üldise majandusseisuga kaasa ja ettevõte seda ei varja. "Koondamine tuleb lähtuvalt sellest, et klientide arvu vähenemise tõttu oma tööd optimeerida," selgitas Vipp ja lisas, et see ei tähenda ettevõtte teenuste hulga vähenemist.

Lisa kommentaar

  • Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.